eesti keeles suomeksi Po Svensk in english

Kärdla Sadamakohvik

Kärdla Sadamakohvik

Hea ettevõtja,

SA Kärdla Sadam otsib 2015.a. suvehooajaks koostööpartnerit sadama külaliste toitlustamiseks sadama territooriumil.
Sihtasutuse visiooniks on pakkuda külalistele kerget einet, suupisteid, alkoholi mitte sisaldavaid jooke ning lahja alkoholisisaldusega jooke. Taristu peab kokku sobima sadama miljööga ning olema esteetiline. Vastavad müügiload peab taotlema Koostööpartner.
Ajutine müügikoht on planeeritud 01.05.2015 kuni 31.08.2015. Vajalik taristu tuleb Sihtasutusega kooskõlastada ning taristu korraldamine, korrashoidmine, hooldamine ning hooaja lõpus Sihtasutuse territooriumilt äraviimine toimub Koostööpartneri kulul ning riisikol.
Sihtasutuse poolt eraldatakse müügipunkti avamiseks rendilepinguga rendipind, mis varustatakse elektrienergia, joogivee ning kanalisatsiooniga mille eest Koostööpartner tasub kommunaalmakseid vastavalt tegelikele kuludele.
Eelneva teostamiseks korraldab Sihtasutus konkursi Koostööpartneri leidmiseks, kus Koostööpartneri valimise kriteeriumiteks on müügipunkti teostus, müügipunkti lahtiolekuaeg, menüü ning rendihind.
Kui soovite 2015 aasta suveperioodil avada müügipunkti taasavatud Kärdla Sadamas ning alustada koostööd Sihtasutusega, siis palun saatke endapoolne visioon müügipunkti korraldamise ning koostöö kohta.
Visiooni esitamise tähtaeg 30.09.2014.a.

Lugupidamisega,
Sven Kriggulson
Juhatuse liige / Member of the Board
SA Kärdla Sadam
+372 56247818

sven@marina.kardla.ee